Жіноча сумка через плече на 2 відділення середня світло-сіра шкірзам

640 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2006-440/8
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече на 2 відділення середня світло-сіра шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна жіноча сумочка через плече на 2 відділення. Виконана зі структурного шкірзаму. Сумочка на 2 відділи з підкладкою, кожне під своєю блискавкою. Всередині кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 15см, ширина по дну – 24 см, глибина - 8см
Знімний широкий ремінь - 135 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 640 ₴


