Жіноча лакова сумка через плече кросбоді коричнева екошкіра рептилія

640 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2006-440/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча лакова сумка через плече кросбоді коричнева екошкіра рептилія
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна жіноча сумочка через плече на 2 відділення. Виконана з лакової екошкіри з тисненням "пітон" попереду та структурного шкірзаму ззаду. Сумочка на 2 відділи з підкладкою, кожне під своєю блискавкою. Всередині кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 15см, ширина по дну – 24 см, глибина - 8см
Знімний широкий ремінь - 135 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 640 ₴








