Велика жіноча сумка шоппер формату А4 красива чорна шкірзам

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1120-530/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка шоппер формату А4 красива чорна шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!
Містка модна сумка, виконана з якісного структурного шкірзаму. Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина 30 см. Висота 33 см. Дно 11 см. Висота довгих ручок 32 см, висота коротких - 13см.
Вміщується формат А4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина ручок | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 790 ₴







