Жіноча велика сумка формату А4 красива біла екошкіра

940 ₴
- Немає в наявності
- Код: 79113-710/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча велика сумка формату А4 красива біла екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою щодня
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива велика жіноча сумка, вміщує в себе формат А4. Виконана з якісної екошкіри. Сумка має два відділення на блискавці з підкладкою, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: ширина - 35 см, висота 28 см., дно 13,5см.
Довжина ручки 41 см. Довгий ремінь 144 см, довжина регулюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1440 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 940 ₴







