Жіноча сумка-мешок м'яка містка модна красива сіра шкірзам

980 ₴
- Немає в наявності
- Код: D695-1/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мешок м'яка містка модна красива сіра шкірзам
Розміри сумки: 30х25х12см
Висота ручок – 14см
Довгий ремінь 130 см
Характеристики:
- Матеріал – Якісний шкірозамінник
- Кількість відділень -1
- Перегородка на блискавці
- 2 зовнішні кишені, 1 попереду і 1 ззаду.
Відправка Наложеним платежем Новою поштою за передоплатою 150 грн
Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 980 ₴








