Велика жіноча сумка формату А4 ділова чорна екошкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0526-540/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка формату А4 ділова чорна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка сумка, виконана з якісної екошкіри, попереду з тисненням під рептилію. Сумка має одне відділення на блискавці.
Всередині перегородка на блискавці, кишеня для телефону і кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Фурнітура - срібло
Розміри: висота - 29 см, ширина по дну - 30 см, ширина по верху - 37 см, дно - 14 см. Висота ручок - 14см, довжина ременя - 95 см (не регулюється)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 950 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 770 ₴







