Жіноча сумка через плече сумочка бежева натуральна замша+шкірзам

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0519-4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече сумочка бежева натуральна замша+шкірзам
Розміри сумки: 23х17х9см
Довжина ременя 150 см
Характеристики:
Матеріал – натуральная замша та шкірзам
Кількість відділень – 1
Ззаду кишеня на блискавці
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Колір | Темно-бежевий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 850 ₴









