Жіноча стьобана сумка середня сумочка кросбоді чорна екошкіра

840 ₴
- Немає в наявності
- Код: D308-615/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча стьобана сумка середня сумочка кросбоді чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж новою поштою по передоплаті 150 грн.
Лаконічна сумочка чемоданчик - те, що потрібно для стильного образу!
Сумочка виконана з стьобаної екошкіри. Має одне відділення під двома блискавками, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
У комплекті довгий ремінь знімний 140 см.
Розміри сумочки: висота – 19 см, ширина 27 см, глибина – 10см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 840 ₴







