Жіноча сумка клатч сумочка на широкому ремені бежева екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: D290-560/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч сумочка на широкому ремені бежева екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж новою поштою по передоплаті 150 грн.
Лаконічна сумочка середнього розміру - те, що потрібно для стильного образу!
Сумочка виконана з якісної екошкіри, має одне відділення з підкладкою на блискавці, додатково закривається на клапан, усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Ззаду та під клапаном кишеня на блискавці.
- Довгий ремінь знімний 145 см.
- Коротка ручка – 54 см
- Розміри сумочки: висота – 20 см, ширина 26 см, глибина –11см.
- Виробництво Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Довжина ручок | 530 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 880 ₴







