Жіноча сумка красива кросбоді молодіжна лавандова екошкіра

900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7328-680/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка красива кросбоді молодіжна лавандова екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж новою поштою по передоплаті 150 грн.
Лаконічна сумочка кросбоді - те, що потрібно для стильного образу!
Сумочка виконана з якісної приємної на дотик екошкіри. Має одне відділення з підкладкою на блискавці, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Попереду дві кишені на блискавці, на зворотному боці кишеня на блискавці.
- У комплекті довгий знімний ремінь 137 см.
- Розміри сумочки: висота - 18 см, ширина 25 см, глибина - 9см.
- Виробництво: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1370 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Лавандовий |
- Ціна: 900 ₴





