Замшева сумка через плече маленька крос-боді сумочка клатч замша+шкірзам

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1038-370/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева сумка через плече маленька крос-боді сумочка клатч замша+шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Сумочка жіноча через плече на 3 відділення. Виконана з натуральної замші структурного і якісного шкірозамінника. Сумочка на 3 основних відділи з підкладкою на трьох блискавках. Всередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота - 17 см, ширина по дну - 22 см, пліч - 10 см. Ремінець при максимальному збільшенні - 130 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Овальна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 750 ₴





