Жіноча сумочка кросбоді з клапаном сумка клатч блакитна екошкіра

775 ₴
- Немає в наявності
- Код: D322-545/7
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка кросбоді з клапаном сумка клатч блакитна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива жіноча сумка через плече. Виконана з якісної приємної на дотик екошкіри. Сумочка має одне відділення на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Попереду містка кишеня на блискавці. Позаду кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота - 14см, ширина по дну - 21 см, бік - 8,5 см.
Знімний довгий ремінь - 125 см.
Виробництво: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 775 ₴






