Чорний жіночий рюкзак місткий міський стильний текстиль

650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0426-450/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорний жіночий рюкзак місткий міський стильний текстиль
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильний жіночий рюкзак, виконаний з якісної плащової тканини. Має одне містке відділення з підкладкою, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. Попереду та ззаду кишені на блискавці.
Характеристики рюкзака 0426:
- Виконаний з якісної водовідштовхувальної плащової тканини;
- Одне відділення на блискавці з підкладкою;
- Всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня;
- Попереду одна кишеня на блискавці ;
- Позаду кишеню на блискавці;
- Лямки регулюються.
Розміри рюкзака: 26 см ширина, 32 см висота, 13 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 650 ₴





