Маленька жіноча сумочка крос-боді сумка клатч чорна з червоним шкірзам

420 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0219-220/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча сумочка крос-боді сумка клатч чорна з червоним шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Маленька жіноча сумочка через плече, зручна кросбоді на кожен день. Виконана зі структурного шкірозамінника. Сумочка має один відділ без підкладки на блискавці.
У комплекті довгий регульований ремінь.
Розміри сумочки: висота - 17см, ширина по дну - 20см, бік - 9 см.
Довгий ремінь - 150 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний із червоним |
- Ціна: 420 ₴








