Жовта жіноча сумка з круглими ручками невелика міська сумочка шкірзам

850 ₴
- В наявності
- Код: 3952-400/23
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жовта жіноча сумка з круглими ручками невелика міська сумочка шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка сумка, виконана з якісного структурного шкірозамінника. У сумки три відділення:середнє основне відділення на блискавці. Всередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці. Два бічні відділення на магніті.
Розміри: 26 см ширина по дну, 32см ширина по верху, 22см висота 11см глибина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 850 ₴









