<h2>Сумка жіноча сумочка невелика класична леопардова екошкіра</h2>

740 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0430-510/10
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча сумочка невелика класична леопардова екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка лаконічної прямокутної форми, виготовлена з принтованої екошкіри. Сумочка має одне відділення на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Позаду кишеня на блискавці.
У комплекті довгий ремінь 160 см.
Розміри сумочки: висота - 22 см, ширина - 28 см, глибина - 12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1600 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Леопардовий |
- Ціна: 740 ₴









