Жіноча містка сумка модна бежева лазерна екокожа

870 ₴
- Немає в наявності
- Код: D660-640/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча містка сумка модна бежева лазерна екокожа
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!!!
Дуже зручна за своєю формою і містка сумка - прекрасний вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти з собою сумочку побільше. Модель виконана з лазерної екошкіри, неймовірно приємної на дотикі У сумки два відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Попереду та на звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумки 30х23х11см. В комплекті довгий регульований плечовий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 870 ₴







