Жіноча містка сумка модна біла лазерна екокожа

870 ₴
- Немає в наявності
- Код: D660-640/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча містка сумка модна біла лазерна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!!!
Дуже зручна за своєю формою і містка сумка - прекрасний вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти з собою сумочку побільше. Модель виконана з лазерної екошкіри, неймовірно приємної на дотикі У сумки два відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Попереду та на звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумки 30х23х11см. В комплекті довгий регульований плечовий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 870 ₴





