Жіноча сумка-мішок красива містка модна чорна екошкіра

780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7002-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мішок красива містка модна чорна екошкіра
Розміри сумки: 30х24х13см
Висота ручкb – 30см
Довжина ременя 135 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 780 ₴




