Жіноча стьобана сумка красива маленька з ланцюжками синя нейлон

665 ₴
- Немає в наявності
- Код: D307-365/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча стьобана сумка красива маленька з ланцюжками синя нейлон
- Відправляємо Новою та Укрпоштою
- Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива новинка! Стьобана сумочка - класична модель на всі часи!
Маленька сумка жіноча прямокутної форми - модель, для любительок елегантних сумочок. Сумка виконана із стьобаного нейлону відмінної якості, має два відділення з підкладкою, закривається на магнітний клапан.
Розмір сумочки: 19см ширина, 13,5 см висота, 9 см глибина.
Довжина ланцюжка - 105см
Виробництво Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1050 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 665 ₴






