Жіноча каркасна сумка ділова класична сумочка середня бежева екошкіра

795 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78386-580/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча каркасна сумка ділова класична сумочка середня бежева екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумка лаконічною прямокутної форми - ідеальний варіант в якості повсякденної офісної сумки. Сумка виконана з якісної екошкіри. Має два відділення на блискавц з підкладкою, всередині дві відкритих кишені і кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавки.
Дві ручки і знімний ремінь.
Розміри сумочки: 31,5 см ширина внизу, 23 см висота, 12см глибина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 795 ₴






