Жіночий рюкзак міський з кишенею сумка-рюкзак під рептилію білий екошкіра

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 72707-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак міський з кишенею сумка-рюкзак під рептилію білий екошкіра
Розміри сумки: 30х26,5х11,5см
Лямки регулюються, можна носити як сумку.
Характеристики:
Матеріал – екошкіра з тисненням під рептилію, ззаду гладка
Кількість відділень – 1
Попереду кишеня на магниті, позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Білий |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 850 ₴









