Жіночий невеликий рюкзак на широкому ремені сумка-рюкзак чорний екошкіра

680 ₴
- Немає в наявності
- Код: D293-480/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий невеликий рюкзак на широкому ремені сумка-рюкзак чорний екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невеликий красивий жіночий рюкзак, виконаний із якісної структурної екошкіри. Рюкзак має одне відділення на блискавці із підкладкою. Всередині кишеню для телефону та кишеню на блискавці.
На лицьовій та зворотній стороні кишеня на блискавці. З боків відкриті кишеньки.
Розмір рюкзака: 22см ширина по низу, 25см висота, 12 см глибина. Плечові лямки регулюються, у комплекті широкий ремінь 85 см, можна носити як сумку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 680 ₴






