Жіноча сумка м'якої форми красива модна бежева екошкіра

740 ₴
- В наявності
- Код: D683-5/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка м'якої форми красива модна бежева екошкіра
Розміри сумки: 30х28х13см
Висота ручки – 23см
Довгий ремінь 125 см
Характеристики:
Матеріал – Екошкіра
Кількість відділень – 2
Позаду та по боках кишені на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 740 ₴









