Жіночий шкіряний гаманець портмоне на змійці зелений натуральна шкіра

780 ₴
- Немає в наявності
- Код: K180-560/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець портмоне на змійці зелений натуральна шкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою за передоплатою 100 грн.
Красивий жіночий гаманець із натуральної шкіри преміум якості. Всередині натуральна шкіра.
Характеристики:
- розмір: 19 х 9 х 4 см
- одне відділення на змійці
- 3 відділення для купюр
- 1 внутрішнє відділення на блискавці
- відділення для карток
- в фірмовій коробці
Виробник: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 780 ₴



