Велика жіноча сумка-мішок м'якої форми красива капучино екошкіра

860 ₴
- В наявності
- Код: D653-2-8
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка-мішок м'якої форми красива капучино екошкіра
Розміри сумки:35х28х15см
Висота ручки – 30см
Довжина ременя 130 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 860 ₴




