Жіноча сумка-мешок модна красива модна чорна шкірзам

890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 88543-660/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мешок модна красива модна чорна шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою щодня
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива жіноча сумка-мешок, виконана з якісного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Попереду дві вертикальні кишені на блискавці, на звороті кишеня на блискавці.
Розміри: ширина по дну - 32 см, висота посередині 28 см, Дно 12,5см. Плечова ручка довжиною 55 см, у комплекті довгий регульований ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 550 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 890 ₴









