Велика жіноча сумка формату А4 міська класична чорна з червоним шкірзам

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2009-550/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка формату А4 міська класична чорна з червоним шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Велика жіноча сумка формату А4, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки одне відділення з підкладкою на блискавці, всередині кишеня на блискавці і відкрита кишеня.
На звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумочки: 31 см ширина, 29 см висота, 13 см глибина. Довжина плечового ременя 82 см (довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 820 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний із червоним |
- Ціна: 790 ₴








