Велика жіноча сумка формату А4 міська класична чорна шкірзам

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2009-550/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка формату А4 міська класична чорна шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Велика жіноча сумка формату А4, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки одне відділення з підкладкою на блискавці, всередині кишеня на блискавці і відкрита кишеня.
На звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумочки: 31 см ширина, 29 см висота, 13 см глибина. Довжина плечового ременя 82 см (довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 820 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 790 ₴




