Жіноча сумка зручна сумочка стильна середня чорна з червоним екошкіра

780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0511-540/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка зручна сумочка стильна середня чорна з червоним екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з гладкої глянцевої екошкіри. У сумочки два основних відділи з підкладкою на двох блискавках. Всередині кишеня для телефону та внутрішня кишеня на блискавці. На зворотній стороні кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 22 см, ширина 30 см, глибина – 13см.
У комплекті два знімних ременя, широкий нерегульований - 80см, та вузький регульований довжиною 150 см
Зроблено з любов'ю в Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 мм |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 780 ₴








