Жіноча сумка через плече стильна кроссбоді модна сумочка моко екошкіра

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 88766-500/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече стильна кроссбоді модна сумочка моко екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна модель з широкою ручкою і довгим ремінцем. Виконана з гладкої турецької екошкіри . У сумочки три відділення: основне на блискавці і два відділення на магнітах. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Довжина ручки- 48 см
Розміри сумочки: 27 см ширина, 22,5 см висота, 11 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 480 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 750 ₴







