Жіноча сумка сумочка кросбоді красива чорна натуральна замша+екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7822-650/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка сумочка кросбоді красива чорна натуральна замша+екошкіра
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Жіноча сумочка кросбоді, виконана з натуральної замші попереду та якісної екошкіри ззаду. У сумочки два відділа, кожен під своєю блискавкою, всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
Попереду кишеня на магниті, ззаду кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота - 16 см, ширина - 22см, глибина - 4см.
У комплекті знімний ремінь 148см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1480 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 880 ₴








