Женская сумка cумочка кроссбоди красивая черная натуральная замша+экокожа

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7166-680/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка сумочка кросбоді красива чорна натуральна замша+екошкіра
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою по передоплаті 100 грн.
Новинка!
Жіноча сумочка кросбоді, виконана з натуральної замші попереду та якісної екошкіри ззаду. У сумочки один відділ на блискавці, всередині перегородка на блискавці та відкрита кишеня.
Попереду і ззаду кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота - 15 см, ширина - 24см, глибина - 9см.
Довжина ручки - 42см
У комплекті знімний ремінь 148см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1480 мм |
| Довжина ручок | 420 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 920 ₴









