Велика жіноча сумка формат А4 чорна натуральна замша+шкірзам

980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2550-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка формат А4 чорна натуральна замша+шкірзам
Розміри сумки:37х29х14см
Висота ручок – 14см
Довжина ременя 95 см (не регулюється)
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+шкірзам
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 950 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 980 ₴





