Сумочка жіноча через плече невелика натуральна замша+шкірзам

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0380-325/10
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумочка жіноча через плече невелика натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Класика!
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з натуральної замші та якісного шкірозамінника. У сумочки три основных відділу з підкладкою на трьох блискавках. Всередині кишеня на блискавці і кишеню для телефону. На звороті кишеня на блискавці. В комплекті ручка-ланцюжок і довгий ремінець.
Розміри сумочки: висота - 18 см, ширина 25 см глибина - 9см. Ремінець при максимальному збільшенні - 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | натуральна замша + кожзам |
- Ціна: 750 ₴





