Невелика замшева сумка сумочка через плече чорна з червоним натуральна замша+шкірзам

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1672-540/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика замшева сумка сумочка через плече чорна з червоним натуральна замша+шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з натуральної замші та якісного шкірозамінника. У сумки одне відділення, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. На лицьовій стороні кишеня під клапаноь. На звороті кишеня на блискавці. В комплекті довгий знімний ремінь 126 сант.
Розміри сумочки: 27 х 20 х 8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 770 ₴







