Жіноча сумка клатч сумочка на широкому ремені красива чорна екошкіра

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: D394-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч сумочка на широкому ремені красива чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж новою поштою по передоплаті 150 грн.
Лаконічна сумочка клатч - те, що потрібно для стильного образу!
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з якісного шкірозамінника. У сумки одне відділення з підкладкою на двох блискавках. На лицьовій і зворотній стороні кишеня на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
В комплекті довгий знімний ремінь 128 см.
Розміри сумочки: 25 х 18,5 х 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 790 ₴









