Женская сумка среднего размера містка м'яка чорна екошкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: D648-540/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женская сумка среднего размера містка м'яка чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива новинка!
Дуже зручна та жіночна модель, виконана з приємної на дотик екошкіри. У сумки одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На лицьовій та зворотній стороні кишені на блискавці.
Розміри сумочки: ширина по дну - 31см, висота - 24см, глибина - 13см.
Висота ручки 20см. довжина ручки 42 см. Довжина ременя 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 420 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 770 ₴









