Містка жіноча сумка саквояж модна лакова чорна рептилія шкірзам

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 76773-560/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка жіноча сумка саквояж модна лакова чорна рептилія шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Класика! Сумочка, з якої ви будете виглядати стильно і сучасно кожен день! Крім того, вона дуже містка!
Сумочка виконана з лакової екошкіри під рептилію попереду та якісного структурного шкірозамінника ззаду. У сумки одне відділення на блискавці, ділиться навпіл перегородкою на блискавці. Усередині кишеню на блискавки і кишеню для телефону. Попереду і на зворотному боці сумки кишеню на блискавки.
У комплекті йде довгий знімний ремінь (довжина регулюється).
Розміри: довжина 34см, висота 21см, ширина 13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 790 ₴









