Жіноча сумка комбінована міська модна чорна з червоним натуральна замша+шкірзам

950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1727-690/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка комбінована міська модна чорна з червоним натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна жіноча сумка, виконана з натуральної замші та якісного структурного шкірозамінника, має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Висота ручок 12. В комплекті йде регульований довгий ремінь. Максимальна довжина ременя 127 см.
Розміри: ширина по дну 25 см, ширина посередині сумки 33 см, висота 27см, дно 13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1270 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний із червоним |
- Ціна: 950 ₴







