Середня жіноча сумка через плече комбінована із замшею чорна натуральна замша+екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7596-650/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Середня жіноча сумка через плече комбінована із замшею чорна натуральна замша+екошкіра
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з натуральної замші попереду та якісної екошкіри ззаду. У сумочки три основні відділи під однією блискавкою. Всередині кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота - 19 см, ширина - 28м, глибина - 6см.
У комплекті знімна лакова ручка 71см, та знімний текстильний ремінь 140см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Довжина ручок | 710 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 880 ₴








