Жіночий лаковий гаманець портмоне на змійці бордовий екошкіра

330 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1239-130/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий лаковий гаманець портмоне на змійці бордовий екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою за передоплатою 100 грн.
Красивий жіночий гаманець із лакової екошкіри. Всередині екошкіра та тканина.
Характеристики:
- розмір: 19 х 9 х 4 см
- одне відділення на змійці
- 3 відділень для купюр
- 1 внутрішнє відділення на блискавці
- на зворотньому боці кишеня на блискавці
- відділення для карток
- без коробки
Виробник: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 330 ₴




