Велика жіноча сумка формат А4 міська на плече чорна лак+шкірзам

820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0502-580/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка формат А4 міська на плече чорна лак+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Велика містка жіноча сумка, виконана з лакової екошкіри та структурного шкірзаму. Сумка має три відділення, середнє на блискавці, та бокові на магнітах. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Висота ручок 21 см. В комплекті йде регульований довгий ремінь.
Розміри: 32 см ширина, 26 см висота, 13 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 820 ₴









