Жіноча сумка мішок середня модна чорна натуральна замша+шкірзам

1 080 ₴
- Немає в наявності
- Код: D646-750/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка мішок середня модна чорна натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива жіноча сумка на кожен день, виконана з натуральної замші та структурного шкірзаму, зовні схожого з натуральною шкірою. Сумка має одне відділення з підкладкою, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: ширина по дну 31 см, висота 31 см., дно 12,5см. Довгий ремінець регулюється до 130см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 1 080 ₴







