Велика жіноча сумка шоппер формату А4 стьобана стильна молодіжна м'ятна екошкіра

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1077-670/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка шоппер формату А4 стьобана стильна молодіжна м'ятна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!
Містка модна сумка, виконана з якісної стьобаної екошкіри. Має одне відділення на блискавці, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина 30 см. Висота 34 см. Дно 11 см. Висота довгих ручок 35 см
Вміщується формат А4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина ручок | 350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | М'ятний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 920 ₴






