Жіноча сумка саквояж велика стильна на широкому ремені чорна шкірзам

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1771-530/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка саквояж велика стильна на широкому ремені чорна шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!!!
Дуже зручна за своєю формою і містка сумка - прекрасний вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти з собою сумочку побільше. Модель виконана з якісного структурного шкірозамінника, попереду і ззаду козирьок з лакової екошкіри. У сумки одне відділення на блискавці, всередині кишеня для телефону і дві кишені на блискавці.
На лицьовій стороні кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумки: ширина по дну 34 см, висота 27см, глибина 14 см. Висота ручок 14 см.
По боках сумки є кнопки для зміни форми і розміру. В розстібнутому вигляді ширина по верху 43 см.
В комплекті широкої плечовий ремінь 109 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1090 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 770 ₴









