Жіноча сумка шоппер формату А4 велика молодіжна стильна коричнева екошкіра

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1075-670/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка шоппер формату А4 велика молодіжна стильна коричнева екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка! Сумка 2 в 1!
Містка модна сумка виконана з якісної екошкіри, з тисненням клітинка. Має одне відділення на блискавці, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня і кишеня на блискавці. З боків сумки карабіни для затягування куточків всередину. Над основною блискавкою кнопка . На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина по дну 33 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 32 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Довжина ручок | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 920 ₴








