Жіноча сумка шоппер велика формат А4 містка стильна бежева екошкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1114-540/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка шоппер велика формат А4 містка стильна бежева екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!
Містка модна сумка формату А4 виконана з якісної екошкіри, з тисненням клітинка. Має одне відділення на блискавці, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина 32 см. Висота 30 см. Дно 12 см. Висота довгих ручок 32 см. Висота коротких ручок 13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 770 ₴






