Сумка жіноча чорна невелика комбінована модна сумочка замша+шкірзам

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2049-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча чорна невелика комбінована модна сумочка замша+шкірзам
Розміри сумки:33х22х11см
Довжина ременя 90 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+шкірзам
Кількість відділень – 3
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 880 ₴




