Жіночий гаманець потрійного складання невеликий на кнопці червоний екошкіра

475 ₴
- Немає в наявності
- Код: K189-275/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець потрійного складання невеликий на кнопці червоний екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою за передоплатою 100 грн.
Красивий жіночий гаманець із структурної екошкіри потрійного складання. Всередині екошкіра та тканина.
Характеристики:
- розмір 10,6 х 9,3 х 3,2 см
- монетниця на застібкі
- 1 відділ для купюр
- 1 прозоре відділення
- відділення для карток
- в фірмовій коробці
Виробник: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 106 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 32 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 93 мм |
- Ціна: 475 ₴





